Hicmibiseymi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hicmibiseymi

Mizah, Komedi, Eğlence ve daha fazlası

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çocuklardan aşk itirafları ve tanımları

YazarMesaj
Ustad_halit
Admin
Admin

Çocuklardan aşk itirafları ve tanımları Empty
MesajKonu: Çocuklardan aşk itirafları ve tanımları   Çocuklardan aşk itirafları ve tanımları Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 9:35 pm

Çocukların aşk tanımları 1 Ay, 1 Hafta önce Başarı: 0
Aşk, sevgilimizle aramızda bi sürü kötü şey meydana gelmeden önce hissettiğimiz şeydir.

- Benim anneannem sırtından hasta olmuştu ve eğilemediği için ayak tırnaklarına oje süremiyordu, dedemin de parmakları hasta olmasına rağmen anneannemin ayak tırnaklarına hep oje sürüyordu. Bence aşk budur.
(Evet yaaa. evet yaaa)

- Sizin adınız size aşık olan birinin ağzından daha değişik çıkar, o size adınızı söylediği zaman "benim ne güzel adım var" diye düşünürsünüz...
( İşte bu en güzeliydi sanırım...)

- Aşk birlikte yemeğe gittiğimiz zaman sevgilimizin kendi kızarmış patateslerini bizim tabağımıza koyması ve bizim tabağımızdan hiçbir şey almamasıdır.
(Hakikaten! Hiç böyle düşünmemiştim.)

- Aşk, biri sizi ne kadar kırmış olsa da sırf o üzülür diye ona kötü bişey söylememektir.
(Canımm yaa evet öööle, ama...)

- Aşk çok yorgun olduğumuzda bizi gülümseten bişeydir.
(Daha nasıl anlatılabilir ki?)

- Aşk, annemiz babamıza kahve yaptığı zaman ona götürüp vermeden önce kendisinin bir yudum içmesi ve tadının çok güzel olduğunu kontrol etmesidir.
(Bi de illa ki de paylaşmaktır)

- 'Senden nefret ediyorum' dediğimiz birine ilerde aşık oluruz.
(Hadiseyi çabuk kavramış Çocuklardan aşk itirafları ve tanımları Smile)

- Aşk sarılmaktır... Aşk öpüşmektir... Aşk "hayır" demektir.
(Bu da çabuk çözmüş Çocuklardan aşk itirafları ve tanımları Smile))

- Aşk sevgilimizin her şeyini bildikten sonra bile onunla çok iyi arkadaş olabilmektir.
(Cidden ağlicam.)

- Birine aşıksanız, kirpikleriniz hareket ettikçe gözlerinizin içinden yıldızlar çıkar.
(Süper tespit.çok güzel bir cevap daha)

- Eğer aşık değilseniz "seni seviyorum"demeyin, ama gerçekten aşıksanız hep "seni seviyorum"diyin, hem aşıksanız hem de "seni seviyorum" demiyorsanız çok ayıp.
(Anlayan anlamıştır bile... Çocuklardan aşk itirafları ve tanımları Smile))

http://www.gencustad.azbuz.com

Çocuklardan aşk itirafları ve tanımları
1 sayfadaki 1 sayfası