Hicmibiseymi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hicmibiseymi

Mizah, Komedi, Eğlence ve daha fazlası

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Delilerin yaptıkları

YazarMesaj
Ustad_halit
Admin
Admin

Delilerin yaptıkları Empty
MesajKonu: Delilerin yaptıkları   Delilerin yaptıkları Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 4:02 pm

1)kaç kişisiniz?
akıl hastanesini gezmekte olan gazeteci bir koğuşta rastladığı hastaya sordu:
-burada kaç kişisiniz?karşısındaki elini 'boşver'anlamında salladıktan sonra cevap verdi:
-asıl siz dışarda kaç kişisiniz

2)prova
iki deli hastaneden kaçmaya karar verir ve o akşam kaçarlar.ertesi gün tekrar hastaneye geri dönerler.hastane görevlilerri sorar:
-niye kaçtınız,niye geri döndünüz?deliler cevap verir''ilki provaydı şimdi gerçekten kaçacağız!

3)karıştırmadın ki?
akıl hastanesinin bahçesinde geziniyorlardı.durdu,havuza eğilip ağzına biraz su aldı,doğrulup püskürttü,yanındaki arkadaşı sordu:
-ne oldu?
-sabah iki şeker attım,su hala tatlanmamış!
-elbette tatsız olacak.karıştırmadın ki

4)sağlık bakanı
akıl hastanesini gezen sağlık bakanı bir hastanın yanına yaklaşmış.hasta ona bakmış:
-yeni mi düştün_diye sormuş.
-hayır ben sağlık bakanıyım.buraya sizleri ziyaret etmek için geldim.
-heh heh heh.sağlık bakanıymış.ben de napolyon bonapart memnun oldum!!

5)fare-kedi
adamın biri kendini fare zannettiğiniğ için akıl hastanesine düşmüş.tedavisi bittikten sonra doktor sormuş:
-şimdi sen bir fare misin,yoksa insan mı?
-fare olur mu doktor bey ben bir insanım.
-o zaman gidebilirsin.iyileştin artık.deli kapıdan çıkmış ve ''imdaatttt!''diye bağırarak tekrar içeri girmiş.doktor:
-ne oldu?demiş.deli:
-bir kedi gördüm de ondan korktum!demiş.doktor:
-hani sen artık kendini fare zannetmiyordun?demiş.deli cevap vermiş:
-ben fare olmadığımı biliyorum ama kedi nerden bilsin?

6)havuz
akıl hastasindeki doktorlar artık karar vernişlerdi bu 10 deli bu testi de geçerlerse hastaneden çıkabileceklerdi.test şöyleydi;boş bir havuza 10 deliyi sıralamışlardı ve hangisi 'atla'deyince boş havuza atlamazsa o iyileşmiş kabul edilecekti.doktor ''atlayın''dedi ve 9 deli boş havuza atlayıp kulaç atmaya başladılar.bir deli ise atlamamıştı.doktorlar onun iyileştiğini sanarak sevinçle yanına gittiler ve sordular:
-sen niye atlamadın?deli:
-ben yüzme bilmem ki
http://www.gencustad.azbuz.com

Delilerin yaptıkları
1 sayfadaki 1 sayfası